Znajdujesz się tutaj:   Hotel *** Restauracja Sitarska w Biłgoraju / Manufaktura

Manufaktura

 

Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe.
Regionalne produkty jak pasztety, czy słynny chleb sitarski.
Herbaty i kawy dobrane tak, aby były unikalne w smaku i jakości.

Świeże, malowane słońcem owoce pochodzące z czystych lasów i sadów Roztocza, przeobrażone za sprawą starych, tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna ze specjalności Hotelu i Restauracji Sitarska z Biłgoraja. Dojrzałe, odpowiedniej barwy i wielkości owoce, brak konserwantów oraz serce i pasja dodawane do przetworów w trakcie, wielokrotnego podgrzewania powtarzanego z najwyższą ostrożnością co kilka godzin sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Każdy słoiczek to swoiste kulinarne dzieło sztuki. Wykonany i pakowany ręcznie ze szczególną dbałością o szczegóły. Ich smak przywodzi na myśl najpogodniejsze dni lata. Każdy rodzaj przetworów został dodatkowo doprawiony szlachetnymi alkoholami, co pozwoliło na stworzenie niebanalnego mariażu smaków i aromatów. Dzięki temu świetnie skomponują się zarówno z najwykwintniejszymi deserami jak i najpowszedniejszą kromką świeżego chleba. W obu przypadkach pozostawią niezapomniane wrażenia, a swym wykwintnym smakiem zadowolą największych smakoszy.

Życie obfituje w wiele szczególnych wydarzeń takich jak święta Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy i wiele innych, za sprawą których chcemy obdarowywać ważne dla nas osoby. Na tę szczególną okazję Manufaktura Sitarska oferuje, wypełnione naszymi specjałami, upominkowe koszyczki. Koszyczki ze wspaniałymi domowymi przetworami mogą być idealnym prezentem, dla przyjaciół, rodziny i partnerów biznesowych. Jego zawartość uświetni każdą uroczystość. Na życzenie, razem z naszymi przetworami, możemy stworzyć ciekawe kompozycje z Państwa produktami w zaproponowanych opakowaniach.

 Polecamy regionalne specjały:

Tradycyjny chleb sitarski, pieróg biłgorajski, pasztet domowy, oraz inne regionalne specjały - to następna specjalność Hotelu Restauracja Sitarska z Biłgoraja.

Ze względu na specyfikę tradycyjnych receptur specjały te, dopiero po uprzednim indywidualnym zamówieniu, będą przygotowane i gotowe do odbioru na drugi dzień rano.

Przy zamówieniach większych ilości termin realizacji do uzgodnienia.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:


Kulinaria regionalne

Polecamy regionalne specjały: Tradycyjny chleb sitarski, pieróg biłgorajski, pasztet domowy, oraz inne regionalne specjały - to następna specjalność Hotelu Restauracja Sitarska z Biłgoraja. Od serca tworzymy regionalne pierogi z dziczyzną, kaszą oraz wszelkim dobrodziejstwem słonecznego Rozt...
Więcej

Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe

  Przetwory, dżemy, musy i konfitury owocowe: Świeże, malowane słońcem owoce pochodzące z czystych lasów i sadów Roztocza, przeobrażone za sprawą starych, tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna ze specjalności Hotelu i Restauracji Si...
Więcej

1358329842_koszyczki01.jpg
 
1358329856_koszyczki02_m.jpg
 
1358329864_koszyczki03_m.jpg
 
1358329897_koszyczki05_m.jpg
 
1358329872_koszyczki04_m.jpg
 
1359542260_LUK_6501.JPG
 
1359541704_DSC_9101.jpg
 
1359542428_DSC_9185.jpg
 

Powrót
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij